Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 84413

Inxhinier Ndërtimi

Tirane, Shqipëri 29-03-2024 edhe 31 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

29-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Klar Shpk, është një nga kompanitë më prestigjoze në fushën e ndërtimit në Shqipëri!

Ne jemi duke kërkuar një Inxhinier Ndërtimi!


Detyrat

 • Të ketë njohuri shumë të mira në realizimin e projekteve.
 • Të njohë dokumentacionin Tekniko –Ligjor që duhet në objekt.
 • Të dijë të hartojë preventive dhe situacione mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara.
 • Të ketë aftesi të monitorojë ecurinë e proceseve të punës në kantier.
 • Të drejtojë dhe supervizojë stafin e perfshirë në projekt.
 • Të zbatoj me rigorozitet kontratat e sipërmarrjes.
 • Të ketë aftësi shumë të mira organizative, të dijë të koordinojë punën, dhe të raportojë tek bashkepunetorët e projektit.

Kualifikimet

 • Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit, profilizuar në Inxhinieri Ndërtimi.
 • Minimalisht 5 vjet experiencë punë në të njëjtin profil kryesisht në objekte Civile me karakter tregëtar dhe banimi.
 • Të jetë i disponueshëm për Drejtues Teknik.
 • Njohuri të gjuhës Angleze.
 • Të njohë programet Autocad, office.
 • Të jetë i komunikueshem, të ketë aftësi të mira drejtuese menaxheriale, teknike.
 • Të jetë i aftë të menaxhojë disa procese njëkohësisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]

Suksese 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klar Shpk

Kompania Klar Shpk, është një nga kompanitë më prestigjoze në fushën e ndërtimit në Shqipëri!