Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
R&T sh.p.k.

R&T sh.p.k. e ka nisur aktivitetin në vitin 1995 dhe është përfshirë gjerësisht në Punë Civile/Shërbime Inxhinerike, Telekomunikacion, Energji, Shpërndarje, Transport, Shërbime Manaxhimi, Zhvillim Infrastrukture, Konsulencë Biznesi, Furnizim dhe Instalim Pajsje për një gamë të gjerë klientësh vendas dhe ndërkombëtarë. R&T sh.p.k. eshte vleresuar dhe punon sipas standardeve ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, ISO 27001:2005, BS OHSAS 18...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • 2 kullat portokalli perballe Parlamentit. Kulla 2, kati 3.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-11-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria R&T sh.p.k. kerkon te punesoje 1 Inxhiniere Ndertimi.

Detyrat

- Leximi dhe studimi i projekteve.
- Ndjekja dhe drejtimi i punimeve ne kantier.
- Mban marredhenie me nenkontraktoret.
- Mban marredhenie me supervizoret.
- Mban ditar punimesh dhe libreza masash.
- Kontrolli i materialeve qe perdoren per realizimin e punimeve.
- Merr vendime per punimet ne kantier.
- Harton metodologji dhe grafik punimesh.

Kualifikimet

- Te kete mbaruar studimet e shkolles se larte per Inxhinieri Ndertimi.
- Te jete njohes i Microsoft Office, Microsoft Project, Autocad, etj.
- Te njohe shume mire gjuhen angleze.
- Mosha deri ne 45 vjec.
- Minimumi 5 vjet eksperience pune.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju mund te aplikoni me CV tuaj tek emailet: [email protected]
[email protected]
[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".