Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters e...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-05-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Mekatronik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vibtis kërkon Inxhinier Mekatronik ose Inxhinier Elektrik- Automatizime Industriale - Vibtis është kompania e duhur për ty!

Mundësi punësimi si Inxhinier Mekatronik ose Inxhinier Elektrik- Automatizime Industriale në një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri, VIBTIS

VIBTIS është kompania më e madhe në Shqipëri në Import – Eksport të produkteve industriale në fushën e Oil&Gas, Industri dhe Miniera. Nepermjet bashkepunimit me partneret nderkombetare lider ne prodhimin e instrumentave matese, elektronike, tuba, rakorderi, valvola, pompa  arrijme te permbushim te gjitha kerkesat e klienteve me cilesi te standarteve sektoreve ku operojme.

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Kualifikimet

Kualifikimet :

 • Diplome Universitare ne  Automatizime Industriale /ose Mekatronik
 • Min. 2-3 vite eksperience pune në pozicione të ngjashme
 • Te kete njohuri mbi konceptet baze te automatizimit
 • Te kete njohuri mbi PLC dhe programimin e tyre
 • Te kete njohuri mbi protokollet e komunikimit HART, Ethernet, Modbus etj.
 • Te kete njohuri mbi instrumentat matese te procesit per perdorim ne industri
 • Energjik, ambicioz dhe i motivuar për punë

Përfitimet:

 • Pagesë e kënaqshme
 • Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjesit tanë
 • Mundesi trajnimi
 • Rritje dhe mundësi zhvillimi në karrierë
 • Mjedis komod pune
 • Vendndodhje e aksesueshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa:

Blv. Dëshmorët e Kombit, Twin Towers, Tower 2, Floor 7/3 Tiranë/Albania.

Apliko në [email protected] dhe na trego që je më i miri!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".