Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75909

Inxhinier Mekatronik

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekatronik

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-04-2023

---

---


Përshkrimi

Partner.al kërkon një Inxhinier Mekanik-Elektrike në Tiranë, për një kompani e cila operon ne  shitjen dhe distribucionin me pakic dhe shumice te produkteve te ndricimit dhe materialeve elektrike.


Detyrat

 • Do të jetë pjesë e grupit në projektet të ndryshme.
 • Ka marrëdhënie të drejtëpërdrejtë me klientët.
 • Kupton dhe trajton  shumë mirë problematikat në dobi të klientëve.
 • Si dhe detyra të tjera që do i caktohen.

Kualifikimet

 • Diplomë e Fakultetit, Dega Inxhinieri Elektrike ose Mekanike.
 • Eksperiencë pune jo më pak se 2 vjet.
 • Njohuri shumë të mira dhe Microsoft Office.
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze (gjuhe të tjera përbëjnë avantazh).
 • Të jetë i komunikueshëm, të ketë aftësi të mira drejtuese menaxheriale, teknike dhe të punojë në grup.
 • Të jetë i aftë të menaxhojë disa procese njëkohësisht.
 • Projektimi, zhvillimi dhe përmirësimi i sistemeve elektro- mekanike dhe pajisjeve mekatronike.
 • Krijimi i sistemeve të automatizuara dhe softuerit për t'i kontrolluar ato.
 • Kryerja e hulumtimit, dokumentimi i gjetjeve dhe prezantimi i raporteve në takime.
 • Leje Drejtimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-in në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI