365 Punë aktive

91223 Punëkërkues

5532 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
BMW Albania

Official BMW and MINI Importer in Albania.

Awarded a five star facilities rating from BMW AG

Products
BMW new cars
MINI new cars
BMW certified service
MINI certified service
Original BMW parts
Original MINI parts

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres km 2, Mezez, Tirane
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel: +355 4 240 7404
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 09-10-2018 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

H.L Group BMW, importues ekskluziv i markave BMW dhe MINI ne shqiperi ofron pozicionin Parts Manager (Menaxher Pjesë Këmbimi)

Objektivat kryesore te pozicionit:
- Përgjegjës për arritjen e objektivave që lidhen me shitjet dhe fitimet për pjeset dhe aksesoret.
- Ndjek objektivin e qarkullimit sa më të mirë të pjeseve.
- Siguron nje kenaqesi maksimale te konsumatorit dhe siguron keshilim te nivelit te larte se bashku me disponueshmeri te pjeseve.

Detyrat

- Përcakton dhe zbaton objektivat dhe masat e përshtatshme për departamentin e shitjeve të pjesëve.
- Vëzhgon tregun për shitjet e pjesëve dhe fillon aktivitetet e marketingut.
- Drejton dhe udhezon stafin per pjeset e Kembimit.
- Drejton dhe kontrollon menaxhimin operacional dhe menaxhon inventarin.

Kualifikimet

- Arsim i mirë i përgjithshëm
- Trajnim biznesi dhe / ose teknik
- Leje Drejtimi
- Aftësi të mira të IT-së
- Pervoje në inventar magazinë dhe shpërndarje
- Përvojë profesionale në shitje
- Përvoje në lidership
- Përvojë në një kompani / industri automobilistike.

Shënime

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju ftojme te aplikoni sa me shpejt ne adresen: [email protected] duke shenuar tek subjekti: Parts Manager

Ju informojme se te dhenat tuaja personale te derguara ne adresen tone, ruhen ne menyre konfidenciale ne zbatim te ligjit nr 9887 date 10.03.2008 “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”.

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë