Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-12-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Projektimi i sistemeve te kondicionimit, ngrohjes ne dysheme dhe hidro-sanitare ne ndertesa.

Detyrat

• Vizatimi ne Autocad i projekteve.
• Llogaritja dhe dimensionimi i sistemeve te ndryshme.
• Mesimi dhe aplikimi i programeve inxhinierike te modelimit dhe llogaritjeve.
• Pergatitja e raporteve teknike, specifikimeve dhe preventivave per projektet e ndryshme.
• Kerkon dhe koordinon nepermjet eprorit punen e perditshme;
• Pergatit dhe organizon te gjitha projektet e reja dhe/ose modifikon ne koordinim me eprorin.
• Pergatit, propozon zgjidhje ne koordinim me koleget e tjere per projektet.

Kualifikimet

• Te ketë përfunduar fakultetin e Inxhinierise Mekanike/ Mjedisit ne profilin Energjitike.
• Njohuri ne programe Auotcad, Microsoft Office.
• Te kete njohuri shume te mira te gjuheve Anglisht/Italisht.
• Eksperienca ne pune nuk eshte kusht.
• Te dije te punoje ne grup dhe te koordinohet me koleget.
• Komunikimi me klientet dhe marrja pjese ne takime per projekte te ndryshme.
• Preferohet te kete njohuri ne Revit MEP.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected]
• Vetem kandidatet qe do te perzgjidhen do te njoftohen me e-mail per interviste.
• Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Hydro&Energy shpk

Hydro&Energy shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë