Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86130

Inxhinier Mekanik, Elektrik ose Mekatronik Durres

Durres, Shqipëri 01-03-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-03-2024

---

---


Përshkrimi

EMC kerkon Punonjes ne pozicionin Service Inxhinier/e Mekanik, Elektrik ose Mekatronik
EMC Engineering Maintenance Center Shpk, eshte nje kompani me Qender ne Durres e cila nder te tjera ofron sherbimet e Mirembajtjes dhe Riparimit ne Fushen Industriale, Portuale dhe te Logjistikes ne Shqiperi.
EMC eshte perfaqesuese Zyrtare e Kompanive Gjermane
LINDE Material Handling GmbH, HANSA-FLEX AG dhe HOPPECKE Batterien GmbH & Co. KG.

Ne kerkojme Inxhinier Elektrik ose Mekatronik

Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:
1) Arsim i Larte per Inxhinier Mekanik, Elektrik ose Mekatronik

2) Njohuri te mira te gjuhes Angleze

3) Preferohet vendbanimi ne Durres

4) Patente klasi B

Pershkrimi i Punes:
Fusha e veprimatrise do te fokusohet kryesisht ne kryerjen e sherbimeve te Mirembajtjes dhe Riparimeve
te Mjeteve Industriale te perpunimit te ngarkesave si Pirunj, Vinca Mobil, Fadroma, Reach Stacker etj..
duke perfshire dhe organizimin, implementimit, kontrollin dhe regjistrimin e punes.

Te intersuarit jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne adresen tone te Emailit.
EMC Engineering Maintenance Center
Shpk
Rr. Vath Turja 101,
Rrashbull
2021 Durres

Albania

www.emc.com.al

Email:
[email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Engineering Maintenance Center Shpk

EMC is a company owned and managed by a group of highly qualified managers who are guiding competent and resourceful staff rendering best practice services in the fields of equipment sales, consultancy, engineering projects, repair and maintenance activities. EMC is committed to working enthusiastically with its clients to achieve cost effective and sustainable solutions. EMC has defined and set clear targets for the performance of its duties by way of practicing responsibility and awareness as its long-term business model. Our vision Our vision is to gain a leading position in Albania in terms of quality, reliability, pricing and responsiveness to customer needs in the areas of sales, repair and maintenance of equipment used in the mining, construction, storage, logistics and goods handling and transportation sectors and in the provision of highly qualified consultancy services in all pertinent areas. Our unique selling proposition EMC is uniquely combining Western Europe industrial expertise, know-how and experience in equipment procurement, sales, tendering, commissioning, maintenance, repair including advanced and best practice workshop and stores planning, development and management with local and regional market requirements. Our target market Our target market are public and private organizations engaged in the fields of mining, construction, goods handling, storage, logistics and transportation in Albania and neighboring countries using heavy and light handling, lifting and transportation equipment and who are in need of cost effective, reliable and in-time maintenance and repair of their assets. Our goals To gradually but steadily expand and advance the scope, size and quality of our professional capacity by way of binding existing and by attracting new and additional clients through a high level of service performance and standards in our planning and routine activities.


INFORMACIONE KONTAKTI