Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75819

Inxhinier Mekanik Durres

Durres, Shqipëri 12-04-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-04-2023

---

20


Përshkrimi

Kantina e Pijeve Gjergj Kastrioti Skenderbeu Durres kerkon te punesoje per zyren e administrates : INXHINIER MEKANIK

Lloji i punës: Full Time


Detyrat

 • Mirembajtja e ambienteve te jashtme te kantines.
 • Kontrolli periodik I rrjetit te ujit.
 • Mbajtja nen kontroll te energjise elektrike.
 • Ndihmon zyren e blerjeve ne informacionet perkatese mbi materialet, skicimet, permasat, dhe karakteristika te tjera te produkteve te lendes se pare.
 • Se bashku me personat e tjere te stafit mbikqyr punen e paisjeve dhe mbarvajtjen e tyre (linjen e prodhimit, distileria, kaldaja etj).
 • Vlereson nevojat dhe problemet per ceshtjet teknike qe kerkojne zgjidhje per mbarevajtjen e procesit te punes, drejton dhe propozon menyrat dhe format e zgjidhjes se tyre.
 • Koordinon punën se bashku me Enologun per berjen gati te cdo makinerie per secilin proces pune.
 • Organizon, harton dhe vërteton nevojën për pjesë rezervë (pjesë, vegla dhe pajisje). Ose rregullime te tjera qe mund te jene te nevojshme te paisjeve, makinerive.
 • Përpilon kërkesat për furnizim me naftë per kaldajen.
 • Sigurohet per kualitetin e naftes se ardhur.
 • Kryen pune te tjera sipas nevojave ne kompani me kerkese te drejtuesve.
 • Mirembajtja periodike e makinerive dhe kontrolli i tyre.
 • Organizon dhe kontrollon strukturen e tij.

Kualifikimet

 • Të ketë arsim të lartë, dega INXHINIER MEKANIK;
 • Të ketë eksperiencë të ngjashme pune, mbi 5 vite;
 • Të jetë korrekt;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese, bashkëpunuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dergoni cv ne [email protected]
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë).


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kantina e Pijeve "Gjergj Kastrioti Skenderbeu"

Në vitin 2001 kantina pijeve “Gjergj Kastrioti Skëndërbeu” Sha u privatizua dhe që nga ajo kohë kanë nisur investimet në drejtim të përmirësimit të teknologjisë si dhe në futjen e linjave të reja automatike për mbushjen, ambalazhimin, etiketimin e pijeve alkoolike me një konfiguracion krejt të ri, me shishe 0,2; 0,5; 0,7; 0,75 litërshe. Investimet janë kryer në përmirësimin sipas standardeve bashkohore të sistemit të furnizimit me ujë, avull, energji elektrike si dhe në automatizimin e linjave të përpunimit të rrushit si dhe të ambalazhimit të produkteve tona. Kantina e pijeve “Gjergj Kastrioti Skëndërbeu”” është ndër të paktat kantina në Shqipëri që po merret me kultivimin e rrushit. Në zonën Arapaj të rrethit të Durrësit janë rreth 36 ha tokë ku gjenden të kultivuara varietete të ndryshme të rrushit si: Trebiano, Sangiovese, Cabernet Sauvignon etj, të mbajtura nën mbikqyrje të vazhdueshme edhe nga specialistë perëndimorë. Gama e produkteve tona janë frut i një pune të gjatë dhe kërkuese të një ekipi profesionist dhe krijues. Synimi ynë është ruajtja e traditës dhe përmirësimi jo vetëm i teknologjisë së përpunimit të rrushit por edhe aplikimi i njohurive bashkohore në këtë fushë.


INFORMACIONE KONTAKTI