Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billi AL Sh.p.k

Kompania BILLI AL sh.p.k është themeluar në vitin 2000 si përfaqësues i kompanive Carrier dhe Toshiba në sistemet e ngrohje-ftohjes, me të cilat bashkëpunon prej vitesh. Sot risitë Carrier janë gjetur në të gjithë globin dhe në pothuajse në çdo aspekt të jetës së përditshme. Kompania ka krijuar mjedise të rehatshme dhe produktive, pavarësisht klimës, duke ju ofruan sistemet e ngrohje-ftohjes, për të siguruar shëndetin dhe mirëqënie...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Vangjel Noti, 46
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-10-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billi al shpk kerkon te punesoje Inxhinier mekanik 

Kualifikimet

- 5 vjet eksperience ne fushen e zbatimit dhe projektimit te sistemeve HVAC.
- Aftesi te shkelqyera ne sistemet sistemet autocad dhe office.
- Aftesi te pergatise situacione ne menyre profesionale.
- Aftesi motivuese per veten dhe grupet e punes.
- Preferohet te jete i pajisur me license projektimi.
- Preferohet te njohe gjuhen angleze, italiane.
- Te zoteroje patenten.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".