Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comElbasan, Shqipëri 14-12-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kurum International sha eshte ne kerkim te nje punonjesi ne pozicionin Inxhinieri Materialesh.
- Puna do te jete ne Kombinatin Metalurgjik Elbasan.
- Sigurohet transporti edhe nga Tirana.
- Pervoje pune ne kete fushe 3 vite.
- Preferohet njohja e gjuhes turke, por nuk eshte kusht.
- Cdo licence e mundeshe qe dispononi ne fushen profesionale perben avantazh.

Te interesuarit jene te lutur te aplikojne duke derguar CV e tyre tek emaili: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Kurum International Sh.A.

Fusha kryesore e biznesit të Kompanise Kurum, themelet e të cilit u vendosën në vitin 1975, është prodhimi i hekurit dhe çelikut. Me më shumë se një mijë të punësuar në aktivitetet e saj të prodhimit, kompania operon në një rrjet të gjerë ndërkombëtar tregu, në Turqi dhe në Ballkan. Kürüm Iron, kompania lider e grupit , është një nga prodhuesit më të rëndesishëm në gjeografinë e vet ekonomike me metoda pune si petëzim në të ngrohtë...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë