Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SELMANI SHPK

SELMANI IMP-EXP sh.p.k, është një shoqëri e themeluar në 1994. Aktiviteti i saj fillestar ka qenë tregtimi me shumicë i materialeve të ndërtimit.

Katër vite eksperiencë mjaftuan për të ndërmarrë një hap të guximshëm. Në vitin 1998, u realizua investimi i parë në këtë sektor, ndërtimi i Impiantit të Zinkimit në të Nxehtë. Ky i fundit u pasua nga ndërtimi i një impianti te dyte në vitin 2000, si dhe mjaft investime të tj...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-05-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1000 EURO
Data e përfundimit
28-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SELMANI shpk, nje kompani e fokusuar ne Konstruksione Metalike dhe Zinkim ne te Nxehte, kerkon te punesoj Inxhinier Konstruktor.

Detyrat

- Pjesemarrje ne procesin e dizenjimit dhe zhvillimit te produkteve standard ose jo, projekteve, qe sipermerren nga SELMANI shpk, specifikisht permes konceptimit (vetem apo ne grup), kalkulimit statik dhe zhvillimit te vizatimeve te nevojshme per implementimin/zbatimin e projekteve qe i caktohen ne pergjegjesi.
- Ndjekja e ecurise se fazave te procesit te Projektimit & Prodhimit, per projektet e caktuara ne pergjegjesi dhe koordinimi i hallkave prodhuese (ne kuadrin e Rep. konstruksioneve) ne funksion te arritjes se afateve te dorezimit te projektit.
- Pregatitja e skicave operacionale dhe te asemblimit per projektet e caktuara ne pergjegjesi, ne skica dore ose ne CAD, brenda kufijve te arsyeshem kohore.
- Pritja e klienteve, identifikimi dhe zbardhja/dokumentimi i kerkesesave per oferte conform formave qe aplikohen ne ndermarrje.
- Pregatitje Preventivash (vetem ose ne pune ne grup).
- Pregatitje e Recepturave per Projekte, Porosi apo Produkte te ndryshem.
- Pregatitja e Listave te Artikujve te nje Projekti dhe dokumentimi i tyre, konform procedurave te brendeshme te ndermarrjes (elemente konstruktive + Aksesoreve) dhe metodikave te realizimit te proceseve te prodhimit e montimit, per projektet qe i caktohen ne pergjegjesi.
- Mbajtje Rekordesh teknike per sherbimet e mirembajtjes se makinerive dhe linjave te prodhimit.
- Pune operative ne zyre (komunikime telefonike, mail, printime vizatimesh, fotokopje etj) ne funksion dhe ne mbeshtetje te Repartit te Konstruksioneve dhe Blerjes dhe Sigurimit te Lendeve te Para, te nevojshme per realizimin e Projekteve.
- Pregatitje raportesh periodike dhe te jashtezakonshme (kur i kerkohen) mbi aktivitetin personal dhe te specialisteve qe ka ne pergjegjesi.

Kualifikimet

- Diplomë Universitare.
- Te pakten 2 vite eksperience ne kte fushe.
- Aftësia për të përcaktuar përparësitë dhe për të planifikuar punën në mënyrë efektive.
- Autocad - Tekla

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne:
-CV
-Kopje te diplomes
-Liste notash
-Referencat (nqs ka)

Ne adresen e e-mailit: [email protected]

Video


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".