Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
URT

URT eshte nje shoqeri dinamike qe vepron dhe ka interesa te ndryshme ne fushen e Integrimit te Sisteme Audio/Video/Broadcasting/Hardware/Software etj dhe gjithnje ne kerkim te sfidave te reja ne fusha inovative.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-02-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Informatike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-02-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania "U.R.T" (ww.urtlab.com), nje SYSTEM INTEGRATOR, deshiron te punesoje nje inxhinier infrastrukture te ri dhe dinamik per tu perfshire ne te gjitha fazat e punes nga projektimi deri ne implementimin e projekteve te shoqerise.

Detyrat

-Integrimi i LAN / WAN dhe/ ose sisteme të tjera informacioni.
-Përgjegjës për konfigurimin dhe qasjen në internet dhe VPN.
-Administrimi i firewall dhe përgjegjësia e përgjithshme për sigurinë e IT kompanisë.
-Konfigurimi  dhe suporti per kompjuterat e perdoruesve (desktop, laptop, tablet), pajisjet periferike (printer, skaner, fotokopje).  
-Zhvillon strategji të reja dhe procedura të IT për të rritur efikasitetin dhe për të përmirësuar rrjedhën e punës

Kualifikimet

-Diplomë universitare në Shkenca kompjuterike, Informatike, Elektronike ose degë të tjera teknike.
-Minimalisht 2 vjet eksperiencë pune.
-Te kete njohuri te mira ne Instalimin, konfigurimin dhe administrimin e një teknologjie ose sistemi të përcaktuar (p.sh, Hardware, Sisteme Operative, Rrjete).
-Te kete njohuri te mira per networking si ne anen hardware (switch, router etj) ashtu dhe ate software (TCP/IP etj).
-Aftësi shumë të mira komunikuese dhe punë në grup.
-Te njohe shume mire gjuhen angleze (njohja e gjuhes italiane perben avantazh). 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Lutemi, dergoni cv tuaja ne adresen mail [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".