Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 03-06-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
10

Përshkrimi

Kompania InfraTransProject kerkon te punesoje : Inxhinier Infrastrukture

 • Projektim i infrastrukturës së transportit (rrugë, hekurudha, vepra arti etj.)
 • AutoCAD, Civil 3D, SAP2000 etj.
 • Anglisht, italisht në nivel komunikimi profesional.
 • Microsoft Word, Excel.

Detyrat

 • Projektim dhe përpunim inxhinierik i infrastrukturës nën drejtimin e inxhinierëve udhëheqës, menaxhues të projketit.

Kualifikimet

 • Minimumi Master në Inxhinieri Ndërtimi (Infrastrukturë, Transport, Struktura etj.)
 • Përvojë e provuar në projektim (modelim, llogaritje)
 • Gjuha angleze dhe italiane në nivel të pranueshëm për komunikim profesional
 • Preferohen individë me aftësi menaxhuese që punojnë të pavarur dhe që mund të udhëheqin grupe pune.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shenim:

 • Pagese konkuruese ne treg.
 • Gjithashtu, paga ka mundësi rritje në rast performance apo rritjeje profesionale.
 • Data e fillimit te punes do te jete 1 Korrik 2022 .

Te interesuarit te aplikojne duke derguar Cv ,leter motivimi dhe referenca ne adresen email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


InfraTransProject

Shoqëri konsulence në fushën e inxhinierisë së infrastrukturës së transportit. Përvojë mbi 50-vjeçare në projektimin e rrugëve, autostradave, hekurudhave, aeroporteve, urave, kryqëzimeve në disnivel, viadukteve etj. duke përfshirë të gjitha shërbimet inxhinierike për projekte nga më të thjeshtat deri tek ato më komplek...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga qemal Stafa, P.132, Ap.1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542225650
 • Mobile: +355682001976

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë