Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EUROCLIMA

Euroclima Albania Sh.p.k eshte kompani e cila operon ne sektorin e sherbimeve dhe shperndarjes te materialeve hidraulike, sistemeve solare dhe sistemeve ngrohje- ftohje. Kompania Euroclima ushtron aktivitetin e saj qe prej vitit 2007 dhe ka partneritet me kompani europiane prodhimi furnitore te materialeve si Tiemme, Cordivari, Wavin, Frabo, Cimm, Radiant, Palazzetti, Schell, Plastbrno, AlphaTherm, Elentek e te tjera.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tiranë - Durrës, km.8, Rruga " Sh 3", Ndërtesa 42, hyrja 1, Berxull
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 69 605 6580

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-12-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Hidro
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Euroclima shpk eshte kompani qe operon ne sektorin sistemeve hidraulike e hidrosanitare te ngrohje-frohjes, sistemeve te pompimit etj.

Pozicioni: Inxhinier Hidroteknik / HVAC
Departmenti: Inxhinierik

Detyrat

 • Të ketë aftësi të mira komunikimi;
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze;
 • Të ketë mbaruar Inxhinieri Hidroteknike;
 • Te kete aftesi te mira ne punen ne grup;
 • Njohuri të mira bazë në programet AutoCad, Word, Exel dhe WaterCad.

Kualifikimet

Eksperiencat: Të ketë ekperiencë dy vjecare në sektorin e trajtimit të Ujit.
Edukimi: Diplome e Shkolles se Larte ne sektorin e Trajtimit te Ujrave.

 • I afte per te punuar ne grup dhe nen presion.
 • Te pelqeje punen me marredhenien me klientin dhe te jete Energjik.
 • Leje drejtimi Klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Menyra e aplikimit: Kandidatet mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen  [email protected]
si dhe te kontaktojne ne nr cel 0696056575


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".