Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SHANSI INVEST SHPK

“Shansi Invest” Sh.p.k. Is a company founded in 1994. The company has begun the activity offering works on water supply and sewerage facilities, civil engineering, constructions, energy sector and many other services. Everything was designed to establish a company which will set new standards in the construction sector, to carry out works and buildings safer, more comfortable and professional services.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Farke e Madhe
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Sarandë, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Hidro
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
123 ALL
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Shoqeria "Shansi Invest" sh.p.k. ushtron aktivitet e saj ne fushen e ndertimit, kryesisht ne objektet ujesjelles – kanalizime, ndertime civile, rruge, punime elektrike etj. Shoqeria "Shansi Invest" sh.p.k. eshte e interesuar te punesoje nje Inxhinier / e Hidroteknike.  Objekti eshte ne qytetin e Sarandes.

Detyrat

 • Drejtimi i proçesit të zbatimit te projekteve dhe të gjitha procedurat që përfshihen në të, perfshire mbajtjen e dokumentacionit per dosjen e objektit.
 • Hartimi i planit të punës dhe ndërtimi i strategjisë në lidhje me realizimin e objektivave dhe afateve të vendosura.
 • Siguron mbarëvajtjen e punës duke zbatuar me përpikmëri Rregulloren e Brendshme të Kompanisë.
 • Bën çdo ditë raportim tek eprori i drejtpërdrejtë.
 • Është përgjegjës të performojë detyra të tjera që kërkohen nga eprori i drejtpërdrejtë.
 • Personi duhet të jetë i gatshëm të udhëtojë ne objektet ku do te realizohen punimet.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në Inxhinieri Hidroteknike ose Inxhinieri Ndërtimi.
 • Mbi 3 vjet eksperiencë pune në fushën e Inxhinierisë (preferohet te kete eksperience edhe me ndertimin e objekteve hidroteknike).
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office, AutoCAD etj.
 • Aftësi shumë të mira organizuese, menaxhuese dhe koordinuese.
 • Aftësi për të dhënë sugjerime dhe alternativa për zgjidhjen e problemeve dhe situatave.
 • Aftësi të mira komunikimi dhe të bashkëpunimit.
 • Të jetë i/e besueshëm, i/e përgjegjshëm dhe të përmbushë detyrimet e punës.
 • Njohje te mire te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre me foto, duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne: E-mail: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".