Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78011

Inxhinier Gjeodet

Tirane, Shqipëri 14-06-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-06-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni: Inxhinier Gjeodet


Detyrat

 • Realizimi i detyrave për zbatimin e rilevimeve topografike speciale që kerkojnë mjete dhe organizim të vecantë;
 • Punime topogjeodezike në objekte inxhinierike;
 • Punime speciale gjeodezike;
 • Kontrollon dhe siguron zbatimin e objekteve sipas projekteve dhe kondicioneve urbanistike;
 • Rilevime të ndryshme topografike në sisteme koordinative të ndryshme;
 • Ndjekjen e punimeve të ndërtimit nga afër duke dhënë kuotat e kërkuara nga projekti;
 • Realizon azhurnime të ndryshme dhe lidhjet me sistemet koordinative relative dhe absolute;
 • Llogaritje dhe krahasime volumesh.

Kualifikimet

 • Të ketë diplomë për Inxhiner Gjeodet;
 • Të njohë dhe të punojë programet Topografike, AutoCad, Microsoft Office;
 • Të ketë mbi 5 vjet përvojë pune në fushën e Topografisë;
 • Njohje shume e mirë e standardeve të sigurisë dhe shëndetit në punë;
 • Njohje shumë e mirë e legjislacionit të urbanistikës;
 • Krahasim përpunim volumesh;
 • Preferohet të ketë experiencë në përdorimin e Instrumentit Total Station dhe GPS, Zbatimin e rrugëve, Rilevim, Projektim;
 • Të zotërojë gjuhën angleze;
 • Të zotërojë patente klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju ftojmë të dërgoni aplikimet tuaja ne emailin [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
NDREKAJ shpk

Based in Tirana Albania, NDREKAJ has been delivering outstanding commercial and private developments since 1994.