Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74120

Inxhinier Elektrik ne Zbatim

Tirane, Shqipëri 06-02-2023 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Elektrik

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

06-02-2023

---

---


Përshkrimi

Inxhinier Elektrik ne Zbatim


Detyrat

 • Hartim i preventivave te punimeve.
 • Organzimin I grupeve te punes sipas grafikut te punimeve dhe proceseve qe lidhen me ecurine e punimeve ne objekt.
 • Hartim i listave te detajuara te pajisjeve qe cohen per prokurim. Monitorim, kontroll dhe verifikim i porosise sipas kerkeses.
 • Rishikon & ripunon projektet nga ana teknike.
 • Kryen rol teknik, organizativ dhe supervisor per projektet e ndertimit ne drejtim te zgjidhjeve teknike.
 • Rishikimin e specifikimeve teknike, pergatitjen e tyre nese eshte e nevojshme.
 • Projektimin e projekteve te vogla duke perfshire gjithe elementet si: Vizatimet e detajuara raportet etj.
 • kontrollon projektet, i zberthen ato ne zera ne preventiv.
 • Organizimi dhe mirëmbajtja e dokumenteve të projektit.
 • Pergatitja e Metodologjisë së Ndërtimit.
 • Ndjek problematikat e ndryshme ne kantjer me ane te inspektimit.
 • Pergatit librezat e masave per punimet elektrike.
 • Kontrollon volume e preventivit.
 • Te marre pjese ne infromimet, trajnimet dhe formimet e sigurise dhe shendetit ne pune te organizuara nga punedhenesi.

Kualifikimet

Edukimi: Inxhinieri Elektrike

Gjuhe te huaja: Anglisht, Italisht

Njohuri kompjuterike: Msc Office, Autocad,

Eksperienca e kerkuar: Mbi 4 vjet. Eksperience ne zbatim godinash dhe projekte infrastructure (2 vjet). Eksperience ne projektim (2 vjet)


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected]  ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin “apliko online”. 

Afati i fundit i aplikimit eshte data 06 Shkurt 2023, ora 17:00.

* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 prides itself on the many in-house and self-sufficient services that we perform, such as engineering and design management, coordination, and supervision of various privately owned and government funded construction and development activities, as well as the collaboration with various prestigious national and international firms and institutions.

Gener 2 is currently developing and implementing numerous projects in many locations nationwide, combining the knowledge of the team, their skills and acquired experience.


INFORMACIONE KONTAKTI