Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
2RC

Shoqëria “2RC” sh.p.k. është një shoqëri me kapital privat e cila është themeluar në Tiranë, në Korrik të vitit 2006, e njohur më parë nën emrin “2R-Construction” sh.p.k.. “2RC” e ka filluar aktivitetin e saj në fushën e ndërtimit dhe konsulencës së lidhur me këtë sektor, e sot, falë punës serioze dhe korrekte ajo është zhvilluar me ritme të konsiderueshme, duke e shtrirë veprimtarinë e saj më gjerë në këtë industri, jo vetëm në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. “Pashko Vasa”, Pallati Nr.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 10-03-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria “2RC” sh.p.k. është një shoqëri me kapital privat e cila është themeluar në Tiranë, në Korrik të vitit 2006, e njohur më parë nën emrin “2R-Construction” sh.p.k. “2RC” e ka filluar aktivitetin e saj në fushën e ndërtimit dhe konsulencës së lidhur me këtë sektor, e sot, falë punës serioze dhe korrekte ajo është zhvilluar me ritme të konsiderueshme, duke e shtrirë veprimtarinë e saj më gjerë në këtë industri, jo vetëm në ndërtime civile e industriale, por edhe me ndërtime të ndryshme në fushën elektro – energjitike.

Kompania 2RC shpk dega ne Kosove kerkon te punësojë nje Inxhinieri Elektrik Junior per te punuar ne Prishtine. 

Inxhinieri Elektrik Junior asiston ne monitorimin, zbatimin e projekteve të sistemeve elektrike sipas procedurave dhe standardeve të kompanisë.

 

 

Detyrat

 • Asiston ne kontrollin e zbatimit te projekteve elektrike ekzistuese për t'u siguruar nëse janë projektuar sipas kërkesës, parametrave dhe rregullave;
 • Përgatit ose koordinon gjithë dokumentacionin e duhur teknik në gjuhën angleze sipas fazave të zbatimit të projektit;
 • Asiston ne Rishikimin e kostos se instalimeve elektrike si dhe asiston ne propozimin e zgjidhjeve teknike të favorshme për zbatimin e projektit;
 • Asiston ne përgatitjen dhe monitorimine grafikut te zbatimit të punimeve elektrike, në përputhje me grafikun e përgjithshëm të projektit;
 • Asiston ne planifikimin, organizimin dhe supervizimin e punës se ekipit elektrik të nën kontraktorëve për t'u siguruar se të gjitha punimet po kryhen sipas parametrave të përcaktuara në projekt;
 • Asiston ne hartimin dhe koordinimin e punës për përgatitjen e manualeve të mirëmbajtjes së instalimeve elektrike.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet (bachelor & master) në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike.
 • Të zotrojë Paketën Office dhe Autocad.
 • Të zotrojë gjuhën Angleze.
 • Aftësi të mira në njohjen e projekteve elektrike.
 • Aftësi të mira në koordinimin e punimeve elektrike.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe organizimi.
 • Mosha e preferuar 22 deri ne 35 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgoni CV-në tek [email protected]

Mobil:0692046211

2RC: Rruga Pashko Vasa No. 8, Tiranë


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".