Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ECSA INVESTMENT

ECSA INVESTMENT është një kompani e specializuar në shërbimet e inxhinierisë elektrike dhe instrumenteve inxhinierikë, aktiviteti i saj lidhet kryesisht me sektroin petrol-kimik: naftë dhe gaz natyror dhe automatizimin industrial. ECSA INVESTMENT operon në sektorët e mëposhtëm: është e specializuar inxhinieri, në projektim në fushën e Inxhinierisë Elektrike dhe projektim të instrumentave inxhinierikë,  studim të sistemeve të autom...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-10-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ECSA INVESTMENT, po punon për zgjerimin e shtrirjes së tij gjeografike edhe në Shqipëri, prandaj është në kërkim figurave profesionale si mëposhtë:

1.      Inxhinier Elektrik, i profilit Automatizim industrial;
2.      Inxhinier Elektrik;

Kualifikimet

Për të dy pozicionet, kërkohet:

1.      Diploma universitare, niveli master;
2.      Njohje shumë e mirë e programeve inxhinierike (në mënyrë të veçanë e AUTOCAD);
3.      Eksperiencë e mëparshme pune, në pozicionet e kërkuara; dhe
4.      Njohje e gjuhës angleze, përparësi nëse zotëron edhe gjuhën italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nr kontakti: +355693675016
Email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".