Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83689

Inxhinier/e Ndertimi

Tirane, Shqipëri 08-12-2023 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-12-2023

---

---


Përshkrimi

INXHINIER/E NDERTIMI


Detyrat

 • Pergatitja e situacioneve mujore,librezes se masave, dhe analizes se cmimeve.
 • Pergatitja e dokumentacioneve Tekniko-Ligjore te objektit deri ne dorezimin perfundimtar te tij.
 • Harton analizat teknike te zerave te rinj te punes.
 • Koordinon punen per zbatimin dhe menaxhimin e objektit.

Kualifikimet

 • Diplome ne Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit .
 • Eksperience pune minimumi 5 vjet.
 • Te zoteroje shume mire programin AUTOCAD si dhe te kete njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office.
 • Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe menaxheriale.
 • Te kete njohuri shume te mira ne leximin dhe zbatimin e projekteve.

 

Ofrohet :

 • Page shume e mire.
 • Kushte shume te mira pune .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar dhe qe plotesojne kerkesat e permendura me lart, jane te lutur te dergojne CV-te e tyre ne adresen e emailit: [email protected]
Mob: +355 68 20 80 387


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.avduli.al


Avduli

Kompani ndertimi me eksperience 20 vjecare ne sektorin e ndertimit .


INFORMACIONE KONTAKTI