Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74258

Inxhinier/e Mekanik/e

Tirane, Shqipëri 22-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-02-2023

26-01-2023

---


Përshkrimi

Kompania "Gjikuria shpk" është një kompani prestigjoze në tregun Shqiptar e cila operon në fushën e ndërtimit dhe kryesisht në ate të infrastruktures. Aktualisht kompania po zbaton disa projekte të rëndesishme në rang vendi.

Qëllimi ynë është të punuarit në grup duke ndërthurur përvojen, dijen, aftesinë dhe përkushtimin në mënyre që cdo projekt të perfundojë me sukses në kohën e duhur dhe cilesinë e kërkuar.


Detyrat

 • Mirëmbajtja e dokumentacionit dhe ndjekja e kontratave të mjeteve dhe makinerive;
 • Monitorimi i vendndodhjes së mjeteve, orëve të punës dhe karburantit;
 • Kontrolli i vazhdushëm i furnizimit të mjeteve me karburant;
 • Mbajtja e urdhërave të shërbimit të mjeteve dhe skedulimi i shërbimeve periodike;
 • Hartimi I raporteve dhe analizave të ndryshme në lidhje me produktivtetin dhe koston e mjeteve dhe makinerive;
 • Furnizimi i zyrës ligjore me dokumentacionin përkatës për makineritë e rënda të ndërtimit të cilat janë në pronësi të kompanisë;
 • Mirëmbajtja e databazës së mjeteve dhe makinerive.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet në arsimin e lartë në profil Inxhinieri Mekanike, Mekatronike;
 • Të ketë eksperiencë në mirëmbajtje, riparim të mjeteve të punës;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, supervizimi;
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze;
 • Aftësi shumë të mira në menaxhim stafi dhe krijim ekipesh pune;
 • Aftësi të menaxhimit të kohës dhe probematikave të punës;
 • Eksperiencë pune në profile të ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në e detajuar në Shqip me foto bashkëngjitur në  [email protected]
Vetëm kandidatet e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë .


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gjikuria Construction

Gjikuria Construction is one of the largest building societies in the country. Established in January 1995, based in Tirana, Gjikuria Construction has the object of designing and building residential, social, cultural, commercial, design, construction and management of tourist villages. The key to our success is "Customer Focus". In this context, our company's internal management is a strong support system based on our dedication to fulfilling and satisfying the desires of our customers. We consider clients as our special partners and keep open and transparent reports with them. We always look to the future and are determined to offer and disseminate more advanced products and services more effectively by seeking and using new materials, methods and technologies. This is fundamental to our mission. In its activity society is oriented towards the elimination or minimization of the environmental impact being sensitive to the historical and cultural tradition. Construction Gjikuria has people, equipment, materials, experience and all resources to meet every project in time, quality and budget. With a 23-year experience, Gjikuria Construction is already a serious guarantor of customer investment, thus representing one of the most prestigious and respected companies in the country, in the construction industry.


INFORMACIONE KONTAKTI