Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 69211 Inxhinier

Inxhinier
Tirane, Shqipëri 26-08-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kategoria e Punës / Profesioni      Inxhinier

Tipi i punës       Kohe e plote

Eksperiencë    PO

Kërkohet foto Jo

Letër interesi     Jo

Rroga mujore  E kenaqeshme

Data e përfundimit   20-08-2022

Data e fillimit të punës

 

Detyrat

  • Te Kontrolloje,mirembaje  te gjitha makinerite e qendres duke filluar nga cillerat,RoofTop-at,UTA-t,pompat e impiantit te kondicionimit;
  • Te konstatoje defektet e ndryshme ne qender apo qendren e banimit  (elektrik,hidraulik,ndertim etj) dhe te delegoje problemit per t’a zgjidhur me teknikun;
  • Te monitooje palee  e treta qe vijne per mirembajtjen e impiantit te kondicionimit,elektrik,ashensoret e qendres Tregtare dhe te banimit apo cdo punimi tjeter qe behet nga kontraktoret;
  • Te kontrolloje ditaret e sherbimit (apo proces verbalet) qe leshohen nga palet e treta te kontraktuar per mirembajtje,qe te jene konform   pikave te kontrates;
  • Te marre  marre ofertave te ndryshme qe zgjidhin probleme apo defekte te cilat nuk mund te zgjidhen dot nga teknika e qendres dhe paraqitja e ketyre ofertave prane Drejtorise se Qendres Kristal;
  • Te Raportoje problematikat  e evidentuara tek Drejtoria e Qendres Kristal.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e email-it ; [email protected]

Te perzgjedhurit do te kontaktohen nga stafi pergjegjes.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


D&L Administrim

Shoqeria merret me administrimin dhe dhenjen e ambjenteve me qera.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë