Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Usluga

Me mbi 25 vjet eksperiencë në industri, Usluga ka vendosur reputacionin e saj duke shpërndarë produktet më të fundit me cilësinë më të lartë. Cdo produkt shkon përmes testeve rigoroze për të siguruar që vetëm cilësia dhe performanca më e mirë të dorëzohet te klientët. Inxhinierët tanë ecin në krah të teknologjisë duke siguruar që tek ju të vijnë produktet dhe dizajnet më të fundit në treg. Ne përdorim materiale të cilësisë më të la...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres, km 6
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 00355692923559
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 12-03-2018 edhe 190 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhiner sistemesh
Tipi i punës
Tjeter
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Usluga Shpk, kerkon Software Developer, qe te merret me krijimin e aplikacioneve, blockchains, dhe website e kompanise.

Kualifikimet

- Diplome ne degen Inxhinieri Elektronike ose Informatike.
- Eksperience pune minimalisht 1 - 3 vjecare
- Njohuri te mira dhe eksperience e meparshme ne krijimin e aplikacioneve, blockchains, mirmbajtje webpage.
- Te jene serioz dhe te pergjegjshem ne pune.
- Te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.
- I gatshem t'i pergjigjet nevojave dhe kerkesave te kompanise ne kohe.

Shënime

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni cv-ne tuaja ne adresen: [email protected]
Vetëm kandidatet e perzgjedhur nga cv-ja, do te kontaktohen per interviste.
Ju informojme se te dhenat tuaja personale, ruhen konform ligjit nr 9887, percaktuar nga Kuvendi i Shqiperise “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë