Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-03-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore, Kompania lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta të ftohta dhe çajra, e çertifikuar tashmë dhe me sistemin e cilesisë IFS 6.1. Kompania Kraco prodhon artikuj të ndryshëm ushqimorë të cilat përdoren gjerësisht në të gjitha kanalet e shitjes: Horeca, Retail, B2B.

Detyrat

 • Analizimi i sistemeve ekzistuese dhe zhvilliimi i strategjive te mirembajtjes se makinerive.
 • Suportimi i kolegeve gjate planifikimit, zhvillimit, instalimi dhe mirembajtje. Identifikimi i problemve potenciale dhe marrja e masave te duhura.
 • Drejtimi i kerkimeve te nevojshme per te zhvilluara praktikat me te mira ne Departamentin Teknik.
 • Koordinimi me Inxhinjeret per te qene te sigurte qe cilesia e produkteve eshte kryer ne kohen e duhur.
 • Kryerja e kontrolloit ne te gjitha makinerite dhe raportimi i nevojshem per permiresime.
 • Te shfrytezoje dhe te jape gjithe njohurite e tij per te permiresuar punen e makinerive te prodhimit
 • Te asistoje pajisjet dhe makinerite e prodhimit ne raste difektesh.
 • Te mirembaje sipas planifikemeve pajisjet dhe makinerite e prodhimit.
 • Te riparoje sistemin e shperndarjes se energjise elektrike te kompanise.
 • Ndjek porosine per te gjitha pajisjet e nevojshme per Departamentin Teknik.
 • Mban koresporndencat me te gjithe furnitoret kombetar dhe nderkombetar per Departamnetin Teknik.
 • Sugjeron inovacione te reja per optimizimin e linjave dhe menaxhimin e tyre ne standarte te larta.
 • Ndjek dhe siguron rregullat kombetare dhe nderkombetare te sigurimit teknik.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare ne Degen e Inxhinierit Mekatronik dhe te ngjashme
 • Njohuri shume te mira te gjuhes Italiane & Angleze
 • Aftesi shume te mira komunikuese i afte te punoje ne grup.Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike:

 [email protected]

Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".