Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Hidro
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vibtis kërkon Inxhinier Hidroteknik - Vibtis është kompania e duhur për ty!

Ejani të punoni si Inxhinier Hidroteknik në një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë dhe ambjent për të mësuar.   
Vibtis shpk është një kompani shqiptare, e ndodhur në Tiranë, me mbi 10 vjet përvojë të suksesshme në treg. Shumë ambicioze, synon të furnizojë dhe mbështesë tregun shqiptar dhe të Kosovës, me produkte dhe zgjidhje inovative dhe me cilësi të lartë në industritë: Punime Civile dhe Infrastrukturë, Energjtike, Sistemet e trajtimit të ujit dhe mbeturinave, Makineritë dhe Pajisje

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Pozicioni:
Ne po kërkojmë Inxhinier Hidroteknik me aftësi të shkëlqyera profesionale dhe menaxheriale. 

Përfitimet:
• Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjesit tanë.
• Rritje dhe mundësi avancimi.

Adresa:
“VIBTIS” sh.p.k është e pozicionuar në VIBTIS shpk. Rruga Dervish Hima, Qendra Arena, Hyrja C kati i 5 -të, Tiranë, Shqipëri

Kush duhet të aplikojë?
Nëse ke përfunduar Fakultetin e Inxhinierisë Hidroteknike, je më i miri/e mira. Ke eksperiencë deri në tre (3) vite në fushën e inxhinierisë hidroteknike. Je i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh eksperiencën tënde 100%  atëherë;

Vibtis është kompania e duhur për ty!
Apliko në [email protected] dhe na trego që je më i miri!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters e...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë