Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters e...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-05-2021 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Hidro
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vibtis kërkon Inxhiner Hiodroteknik - Vibtis është kompania e duhur për ty!

Mundësi punësimi si Inxhiner Hidroteknik në një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri, VIBTIS.

VIBTIS është kompania më e madhe në Shqipëri në Import – Eksport të produkteve industriale në fushën e ndërtimit e specializuar në prokurimin dhe furnizimin me produkte për projekte në sektorin e Ndërtimeve Civile, Energjisë, Ujësjellës Kanalizime.

Vibtis punon me projekte të rëndësishme si: Ndertimi i Hotel MARRIOTT, Ndërtimi i qendres se re tregetare “Arena Center”, Rehabilitimi i Lumit Gjanica, ndërtimi i rrugës Qukës-Qafë Pllocë. Eshte ne proces furnizimi per rruget e  aksesit të projektit TAP.

Vibtis punon me furnitorët me të mëdhenj botëror dhe është distributor zyrtar i produkteve të kompanive lider në botë në sektorin e Energjitikes, Infrastruktures Rrugore, Oil & Gas, Ujesjelles-Kanalizime etj.

Kualifikimet

Kualifikimet :

  • Diplomë e studimeve pasuniversitare në Master Energjitike ne Fakultetin e Inxhinierisë Hidroteknike
  • Eksperiencë pune minimum 2 vite
  • Aftësi të shkëlqyera teknike, negocimi dhe komunikimi
  • Energjik, ambicioz dhe i motivuar për punë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Përfitimet:

  • Pagesë e kënaqshme
  • Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjesit tanë
  • Rritje dhe mundësi zhvillimi në karrierë
  • Mjedis komod pune
  • Vendndodhje e aksesueshme

Adresa:

Blv. Dëshmorët e Kombit, Twin Towers, Tower 2, Floor 7/2 Tiranë/Albania.

Apliko në [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".