Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83922

Inventarizues

Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inventarizues

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

15-12-2023

---

---


Përshkrimi

SPAR Albania është pjesë e BALFIN Group dhe drejton rrjetin më të madh të shitjeve ushqimore me pakicë me të drejtën e eksluzivitetit të emrit “SPAR”.

Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Gjeografikisht, Grupi BALFIN është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnjë dhe Hercegovinë, Maqedoninë e Veriut, Mal të Zi, Zvicër, Kroaci dhe Holandë, me afërsisht 5,200 punonjës në total. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të patundshme, shitjet me shumicë dhe pakicë, sistemin bankar, menaxhimin e aseteve, mediat dhe logjistikën. Grupi BALFIN po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe kontribuon në përmirësimin e jetesës së komuniteteve përmes zhvillimit ekonomik, prezantimit të ideve të reja, punësimit dhe investimeve sociale.

Pozicioni: Inventarizues

Departamenti: Financë
Vendodhja: Tirane

Detyrat bazë dhe qëllimi i pozicionit:

 • Është përgjegjës për numërimin dhe skanimin e saktë të produkteve në përputhje me standardet e kompanisë; Koordinon inventaret ne te gjithe rrjetin dhe ben validimin e tyre ne sistem;

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

 • Merr pjesë në përgatitjen dhe bërjen e inventarit në të gjitha departamentet e dyqanit;
 • Numëron dhe skanon mallrat në përputhje me standardet e kompanisë;
 • Monitoron dhe përgatit raporte për diferencat e inventarit;
 • Është përgjegjës për monitorimin dhe regjistrimin e saktë të përdorimeve të brendhsme, të bazës materiale të përdorur, sipas procedurave të kompanisë;
 • Eshte pergjegjes per sistemimin dhe inventarizimin e magazines se aseteve;
 • Koordinon Inventaret ne baze rrjeti;
 • Eshte pergjegjes per validimin e tyre ne sistem:
 • Kryen inventarizimin e aseteve te kompanise;
 • Të njohë shkëlqyeshëm sistemin e inventarit ;
 • Informon eprorin direkt mbi diferencat e mundshme dhe anomalitë e stokut në sistem në bazë të kontrolleve ditore që ai ushtron;
 • Informon supervizorin për cdo problem ditor dhe sygjeron zgjidhjen e tij;
 • Të njohë shkëlqyeshëm dhe të mbikqyrë të gjitha proceduarat e brendshme në lidhje me produktet, higjienën dhe rastet emergjente;
 • Merr pjese në mënyrë aktive në të gjitha projektet që kanë lidhje më punën e tij;

Kualifikimet

Kërkesat:
Edukimi: Të zotërojë diplomë universitare.


Eksperiencat e punës: 

 • Preferohet të ketë eksperiencë pune në shitjet me pakicë/inventare.
  Kualifikime të tjera:
 • Aftësi për të punuar në grup;
 • Fleksibel me oraret (turnet e treta)

  Aftësi të tjera:
  • Aftësi kompjuterike të paketës Microsoft Office;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre së bashku me letër motivimi në adresën e e-mailit [email protected] duke përcaktuar në subjekt pozicionin, online nëpërmjet faqes së Web-it Spar.al, ose nëpërmjet postës në adresën: SPAR Tirana East Gate (TEG), Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan, Farkë (Lundër), Tiranë, Shqipëri.

Afati i dorëzimit: 30/11/2023

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
SPAR

Aktivitet i shitjes me pakice se artikujve ushqimor dhe jo-ushqimor.


INFORMACIONE KONTAKTI