Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Instituti Profesional ATC

Instituti Profesional ATC i themeluar më 5 shtator 2012 ka një mision; Të përgatisë profesionistë në nivelet më të larta, të cilët të jenë të aftë për tregun e punës, vendas dhe atë të huaj. Stafi i kualifikuar, programet dhe sistemi ynë i mësimdhënies ngjason me sistemin dual gjerman, pasi teoria kombinohet më së miri me praktikën në laboratorët tanë modern, si edhe me praktikën profesionale intensive pranë kompanive partnere....

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra e Biznesit "Karl Topia " kati i dyte (prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, Tirane)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0694418090

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkohet Instruktor për mësimdhënien e kurseve profesionale 1-vjeçare në degët:

- Instruktor- Inxhinier Informatike/Kompjuterike
- Instruktor- Web Dizajner
- Instruktor- Grafik Dizajner
- Instruktor- Inxhinier Mekanik
- Instruktor- Inxhinier Elektik
- Instruktor- Inxhinier Mekanik (Elektroauto)
- Instruktor- Teknik Elektroshtëpiake
- Instruktor- Shef Kuzhinier
- Instruktor- Kuzhinier
- Instruktor- Pastiçer
- Instruktor- Picier
- Instruktor- Barist
- Instruktor- Menaxher Biznesi
- Instruktor- Stilist (Rrobaqepësi)
- Instruktor- Hidraulik

Kualifikimet

  • të ketë kryer studimet e larta në degën përkatëse;
  • të ketë esperiencë pune mbi 5 vjet (vertetuar më librezë);
  • njohuri shumë të mira teorike dhe praktike në fushën përkatëse;
  • eksperienca në mësimdhënje përbën përparësi; të ketë njohuri të gjuhës Anglisht;
  • të njohë programet bazë të kompjuterit (misrosoft office).  

Shënime


Aplikanti duhet ta dërgojë CV-në në gjuhën shqipe të shoqëruar me fotografi në adresën e-mail-it:[email protected]
Shënim. Vetëm personat e përzgjedhur do të telefonohen për të kryer intervistën.


Cel.: +355 69 441 80 90

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".