Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Tjeter
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
0111 ALL
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Instruktor Grafik Dizajner - part time ( gjate javës ose ne fundjavë) në kursin profesional 1 vjeçare Grafik Dizajner

Detyrat

Instruktor Grafik Dizajner - mësimdhënie në krijimi i posterave, logo, faqosje, baner dhe çdo procesi tjetër që përfshinë dizajni.

Kualifikimet

Aplikanti duhet:

  • Të ketë kryer studimet përkatëse në profilin Grafik Dizajner;
  • Të ketë përvojë pune 3-vjeçare në mësimdhënie ose si dizajner;
  • Të ketë njohuri të mira teorike dhe praktike të programeve: Adobe IllustratorAdobe InDesignAdobe Photoshop etj.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikanti duhet ta dërgojë CV-në në gjuhën shqipe të shoqëruar me fotografi në adresën e-mail-it:

[email protected] / Tel: 069 441 80 90


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Instituti Profesional ATC

Instituti Profesional ATC i themeluar më 5 shtator 2012 ka një mision; Të përgatisë profesionistë në nivelet më të larta, të cilët të jenë të aftë për tregun e punës, vendas dhe atë të huaj. Stafi i kualifikuar, programet dhe sistemi ynë i mësimdhënies ngjason me sistemin dual gjerman, pasi teoria kombinohet më së miri me praktikën në laboratorët tanë modern, si edhe me praktikën profesionale intensive pranë kompanive partnere....

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra e Biznesit "Karl Topia " kati i dyte (prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, Tirane)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0694418090

Profili i Kompanisë Kontakto Instituti Profesional ATC në WhatsApp Punët aktive të kompanisë