428 Punë aktive

92291 Punëkërkues

5594 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-02-2018 edhe 245 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Tjeter
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-02-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Eppc kërkon një Mirëmbajtës për marketingun digital dhe database–n e të dhënave për klientin e saj, kompani italiane lider në fushën e mjekësisë.

Roli i kësaj figure do të jetë ai i mirëmbajtjes së database-s së të dhënave dhe suportit të kompanisë në realizimin e Marketingut Online për klientët e tyre.

Detyrat

•Përditësimi i vazhdueshëm i database-s të të dhënave dhe të CRM të kompanisë (Salesforce);
•Raportim periodik mbi indikatorët kryesorë të performancës të kompanisë;
•Suport për Menaxherin e marketingut digital të kompanisë për:
-Realizimin e faqeve të internetit;
-Realizimin e Landing Pages;
-Realizimin e DEM (Digital Elevation Model);
-Përmirësimin e SEO (Search engine optimization) të website -ve.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në Informatikë / Inxhinieri Informatike;
•Njohja e CMS: DNN, Wordpress, Joomla;
•Njohuri për HTML në nivel të mesëm ose të lartë;
•Aftësi për të redaktuar imazhe në nivelin bazë;
•Aftësi për të menaxhuar database të dhënash;
•Të zotërojë shumë mirë gjuhën Italiane, të folur dhe të shkruar (Anglishtja përbën avantazh).

Shënime

Pozicioni: Mirëmbajtës i Marketingut Digital;
Vendndodhja: Tiranë;
Pagesa: Shumë e mirë;
Kontrata: Sipas Kodit të Punës;
Aplikimet mbyllen:23.01.2018Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë