454 Punë aktive

92479 Punëkërkues

5602 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Alba Punesim

Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" është një agjenci punësimi, e cila ofron një gamë të gjerë shërbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për të kontribuar në fushën e biznesit privat, dhe për t'ju përgjigjur nevojave të bizneseve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes, ne menyre që të funksionojmë si një agjenci me etikë të shëndoshë dhe të...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Durresit, Perballe me ish kafe Flora, prane embeltore Behari
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 44 807 167
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-03-2018 edhe 227 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj: ndermjetesimin ne tregun e punes. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi.

Per nje klientin tone, kemi nisur procesin e selektimit te kandidatëve per pozicionin:

IT Support Specialist


Detyrat:
· Identifikon dhe siguron hardware dhe software të nevojshëm për të përmbushur kërkesat e stafit.
· Instalon dhe konfiguron komponentët hardware dhe periferik.
· Instalon, konfiguron dhe mirëmban sistemin e sigurisë, rrjetin, serverin.
· Administron sistemin e emailit dhe të anti-virusit.
· Mbron të dhënat e kompanisë nga infiltrimi i jashtëm, ruajtjene sigurt të të dhënave dhe mjeteve të tjera të nevojshme.

Kërkesat:
· Diplomë e nivelit Bachelor në Informatikë / Inxhinieri Informatike / Inxhinieri Elektronike
· Përvojë pune e mëparshme në fushën e IT-së
· Njohuri te shkëlqyera të hardwareve dhe softwareve.
· Njohuri të mira të gjuhës angleze.

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni cv-ne tuaja ne adresen: [email protected] dhe shenoni tek subjekti: IT Support Specialist

Ju informojme se vetëm kandidatet e perzgjedhur nga cv-ja, do te kontaktohen per interviste.
Ju informojme se te dhenat tuaja personale te derguar ne agjencine tone, ruhen konform ligjit nr 9887, percaktuar nga Kuvendi i Shqiperise “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë