Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
GRUPPO ATENA SRL

Gruppo Atena u themelua në 1992, është një familje profesionistësh te shendetit me përvojë të çertifikuar. Strukturat tona janë të vendosura në Montefeltro, një nga rrugët më të bukura Apenine në Itali. Stafi numëron punonjës socialë dhe shëndetësorë, infermierë, psikologë dhe mjekë me një nivel shumë të lartë trajnimi, për të përshtatur standardet më moderne të kujdesit në një mjedis familjar, i cili di të lehtësojë marrëdhëni...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Grigor Durrsaku, Lagja 3, EGT center, Kati i dyte.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 68 651 7716
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Itali 11-12-2020 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Infermier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Gruppo Atena u themelua në 1992, është një familje profesionistësh te shendetit me përvojë të çertifikuar. Strukturat tona janë të vendosura në Montefeltro, një nga rrugët më të bukura Apenine në Itali.

Stafi numëron punonjës socialë dhe shëndetësorë, infermierë, psikologë dhe mjekë me një nivel shumë të lartë trajnimi, për të përshtatur standardet më moderne të kujdesit në një mjedis familjar, i cili di të lehtësojë marrëdhëniet dhe të garantojë respekt për njeriun në rrugën e tij të rilindjes.  

Gruppo Atena kerkon te zgjeroje stafin dhe eshte ne kerkim te infermiereve, kushti kryesor eshte te zoterojne gjuhen Italiane.

Investoni per te ardhmen tuaj behuni pjese e Grupit ATENA.  

Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni ne numrin 068 651 7716

GRUPPO ATENA

Seli Qendrore : Via Alcide De Gasperi, 10-61010

Monte Cerignone


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".