Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72646

Infermier/e

Tirane, Itali 19-12-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Infermier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

---


Përshkrimi

Work Net shpall Vende pune për Infermier të të diplomuar dhe licensuar me Urdhrin e Infermierit.

 

1. Kontrata CCNL Anaste, niveli 6o O

2. Kontrata CCNL Aris, Niveli F

 

Data e fillimit të punës: Menjëherë pas marrjes së lejes së qëndrimit (permesso di soggiorno).

Orari i punës: Me kohë të plotë, 38 orë në javë.

Paga: Page e kënaqshme, 24000 euro ne vit .

Akomodimi i mbuluar.

Bonuse dhe dëmshpërblimet sipas kodit kombëtar të punës së shtetit Italian.

Vendi i punës: Itali

Periudha provë: 30 ditë punë aktuale për CCNL Anaste ose 6 muaj për CCNL Aris.

 

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0698980034 ose te dergojne Cv-ne tuaj ne adresen [email protected] 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Fotografi


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Work Net

Work Net eshte nje platform e dixhitalizuar qe nderlidh punonjesit dhe punedhenesit ne baze te kritereve te punes ne linj nderkombetare.