Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SMARTCOM

NE JEMI SMARTCOM Smartcom-i është themeluar në 2013-ën si Shpk. Në 2017 shoqëria u shndërrua në Sha. Në bashkëpunim me partnerë lokalë dhe ndërkombëtarë merremi me marketingun e shërbimeve financiare. Profesionalizmi i bashkëpunëtorëve tanë dhe standartet e shërbimit që u ofrojmë kllientëve tanë ndërkombëtarë kanë qenë në themel të rritjes së shpejtë dhe të qendrueshme të shoqërisë sonë. Puna jonë bazohet tek korrektesa duk...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga “Panorama”, Kompleksi “Erjoni” Shpk, Kodi postal 1001
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-10-2020 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher i Kompensimeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Incentive Manager

Main purpose of the position:
 
Motivation of employees through the creation of reward packages, various offers, organization of competitive competitions between working groups within the company.
Positive and stimulating climate for employee motivation that affects productivity growth

Detyrat

 • Designs fair and attractive bonus program for the sales team,
 • Maintain a positive climate on the sales teams,
 • Identify new trend and implement new practices to engage and motivate sales force,
 • Work as internal PR,
 • Bring creative and new ideas to stimulate positivism and productivity,
 • Serve as Company’s event creator and manager,
 • Design monetary and non- monetary benefits packages based on employees needs.

Kualifikimet

Reqirements:

 • Over 5 years of similar experience
 • Degree in related field is required.
 • Strong business acumen and team development capabilities
 • Well-organized with excellent comunication skills, attention to detail and accuracy
 • Proven strong analytical, critical thinking and problem-solving skills
 • Creative, with positive energy

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Note: The salary will be discussed with each candidate

Please send your CV : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".