Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Tirane, Shqipëri 24-04-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Human Resources Specialist në Tiranë, për një klient i cili operon në projektimin/ prodhimin e produkteve promocionale dhe reklamave.

Detyrat

 • Përgjegjëse për rekrutimin, ndarjen e detyrave në personel, trajnimin, zhvillimin dhe vleresimet e performancës në Departamentin e Burimeve Njerëzore;
 • Përpunon dhe zhvillon planin e punësimit të personelit;
 • Studion dhe përpunon profilin e kandidatit që do të rekrutojë;
 • Asiston gjatë intervistave teknike dhe specifike;
 • Drejton zhvillimin e karrierës së personelit;
 • Kontrollon dhe vlerëson nga njëra anë rezultatet dhe nga ana tjeter mirëqënien e punonjësve në ambientet e punës;
 • Kontrollon dhe vlerëson potecialet dhe aftësitë e punonjësve;
 • Ripozicionimi i personelit në rolet më të përshtatshme;
 • Organizon dhe vendos kurset e trajnimit të nevojshëm për zhvillimin e kompetencave të punojësve në rolet përkatëse;
 • Përgjegjës për krijimin e një ambienti të qetë në punë;
 • Përmbushni të gjitha kërkesat ligjore (marrëdhëniet / inspektimet e zyrës së punës, dosjet e punonjësve, njoftime, etj).
 • Krijon dhe zbaton politikat dhe rregulloret e burimeve njerëzore;
 • Përgjegjës për menaxhimin e pagave & përfitimet e punonjësve;

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet master, preferohet në profil Administrim Biznesi ose Shkenca Sociale;
 • Të ketë të paktën 3 vite eksperiencë në fushën e Burimeve Njerëzore;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
 • Njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office;
 • Aftësi shumë të mira menaxhuese, koordinuese, organizuese dhe planifikuese;
 • Kërkohen indidvid energjik dhe të motivuar;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ps: Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dergoni CV-në tuaj.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë