Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-03-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher i Burimeve Njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billa & Co Shpk, një kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushën e tregtimit të pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve,
kërkon tëpunësojë: HR Menaxher

Detyrat

Detyrat kryesore:

• Zhvillon strategjinë e publikimit të njoftime të punës në portalet online dhe në shtypin e shkruar (vetëm për njoftimet e punës) sipas kategorisë të pozicionit të punës.
• Kryen procesin e rekrutimit për pozicionet e punës për secilin departament të kompanisë dhe kompanive të grupit.
• Administrimi i bazës se te dhenave te personelit të Shoqerise;
• Menaxhon praktikat administrimit dhe kompensimit për punonjësit (kontratat, pagat,shperblimet) & marrëdhëniet me ZP, inspektoriatin e punës etj
• Menaxhon praktikat e Mungesave në punë dhe Lejet
• Bën llogaritjen e pagave për stafin
• Përgjigjet dhe trajton pyetjet/ankesat/problemet e stafit në kohën e duhur dhe në mënyrë profesionale;
• Mbrojtja e interesave te punonjësve dhe të shoqërisë ne përputhje me politikat e burimeve njerëzore dhe ligjeve ne fuqi;

Kualifikimet

Kërkesat profesionale të vendit të punës:

•Të ketë mbaruar arsimin e lartë;
• Të ketë njohuri shumë të mira te Menaxhimin e Burimeve Njerëzore, gjithashtu preferohet te ketë experiencë pune mbi 5 vite.
• Të njohë mirë Kodin e Punës dhe legjislacionin qe lidhet me marrëdhëniet e punës;
• Të menaxhojë mirë kohën dhe të vendosë prioritetet e duhura;
• Të njohë shumë mirë programet Microsoft Office;
• Të ketë njohuri të gjuhës Angleze, gjuhë të tjera do bënin avantazh;

Aftësitë e kërkuara:
• Të jetë i/e aftë të drejtojë dhe të motivojë te tjerët;
• Të jetë i/e fokusuar ndaj detajeve dhe të jetë këmbëngulës/e;
• Të jetë i/e aftë të punojë nën stres dhe situata emergjence;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ne ofrojmë një trajnim të plotë per pozicionin perkates, gjate te cilit do te njiheni me politikat tona te menaxhimit dhe departamentet perkatese.

Kontakt:Billa & Co shpk, Autostrada Tirane - Durres, Km. 7
E-mail: [email protected]
Do te kontaktohen vetem personat qe plotesojne kriteret.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".