Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Restoranti Peshku i Arte

Restorant Peshku i Artë Seafood Restaurant in Tirana, Albania Rruga Bako Dervishaj 2, pranë shkollës së baletit (0.44 mi) Tirana, Albania,

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 53372 Hostess

Tjetër
Tirane, Shqipëri 17-05-2021 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Restorant Peshku i Artë kerkon te punesoje: Hostess

Detyrat

 • Koordinimi i punes se perditshme me stafin me qellim te siguroje shërbim shumë të mire;
 • Ndihmon stafin e restorantit sipas nevojes.
 • Shoqeron klientet ne zonat e ngrenies ose barit;
 • Pershendet klientet ne dalje;
 • Koordinon me stafin e restorantit per mundesite e mundshme te uljes se klienteve;
 • Siguron nje zone te paster dhe te prezantueshme pritjeje;
 • Kujdeset per mysafiret te cilet kerkojne vemendje shtese (p.sh. femijet, te moshuarit);
 • Pergjigjet telefonatave hyrese dhe adreson pyetjet e klienteve;

Kualifikimet

 • Aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Aftësi për dhënien e një shërbimi profesional, miqësor dhe të kujdesshëm në cdo kohë për të gjithë klientët;
 • Aftësi për të punuar në grup.

Shënime


Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit: 

+355 69 328 5818


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".