Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-11-2021 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Në Duapune.com,përveç portalit të punësimit, ne ofrojmë kërkim ekzekutiv mjaft konkurrues dhe profesional dhe një shërbim profesional të Headhunting për të gjetur personel të specializuar në nivele të larta menaxheriale dhe në nivele drejtuese për klientët tonë.  Ekspertiza jonë në këtë fushë bazohet në një kuptim të plotë të industrive në të cilat klientët tanë operojnë një rrjet të jashtëzakonshëm të kontakteve, një bazë të dhënash të madhe të kandidatëve dhe njohuri shumë të mira të trendeve dhe studimeve të tregut.

Ne jemi në kërkim të një kandidateve potencial  per nje KompaniLider në Shqipëri në fushën e marketingut financiar e cila ka hapur aplikimet për pozicionet e lira: Help Desk 

Pozicioni i punës si Help Desk ofron mbështetje dhe asistencë teknike për përdoruesit e software-ve, pajisjeve apo sistemeve. Gjithashtu, jep  mbështetje e ndihmë në përfundimin e detyrave ose zgjidhjen e problemeve përmes testeve diagnostikuese edhe nëpërmjet qasjes në distancë nga kompjuterët e tyre

Kualifikimet

  • Të njohë mirë gjuhën angleze.
  • Të ketë aftësi të mira kompjuterike dhe aftësi  për të zgjidhur e diagnostikuar problemet.
  • Të jetë i familjarizuar me sistemet kompjuterike Windows (hardware&software).
  • Të ketë njohuri mbi riparimet dhe analizat e rrjetit.
  • Të ketë aftësi për të komunikuar në mënyrë efektive për të ndihmuar përdoruesit të rregullojnë problemet që u shfaqen.
  • Të ndjekë çështjet së bashku me përdoruesit deri në zgjidhjen e plotë të tyre.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju  ftojmë të aplikoni për tu bërë pjesë e skuadrës sonë.

Talenti qëndron në zgjedhjet që bëni!

Te interesuarit te dergojne CV tek : [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto duapune.com në WhatsApp Punët aktive të kompanisë