Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
"PE-VLA-KU" sh.p.k

Shoqëria “PE–VLA–KU” Sh.P.K. që nga viti 2005 është ndër kompanitë më të njohura dhe të mëdha në fushën e ndërtimit në Shqipëri dhe Kosove. Gjatë këtyre 10 viteve stafi profesional i “PE-VLA-KU” Sh.P.K ka projektuar dhe realizuar me sukses dhjetra projekte në ndërtim. Sot ndihemi krenarë, pasi shikojmë që kemi hedhur hapa të suksesshëm në ekonominë e lirë të tregut dhe me projektet tona jemi pjesë në zhvillimin e te dy vendeve.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-10-2020 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "PE-VLA-KU" sh.p.k është ndër kompanitë më të njohura dhe më të mëdha ne fushën e ndërtimit me shtrirje në Shqipëri dhe Kosovë. Shoqëria u themelua ne vitin 2005 dhe gjatë këtyre 15 viteve stafi profesional i "PE-VLA-KU" sh.p.k, ka projektuar dhe realizuar me sukses dhjetra projekte në ndërtim. Aktualisht jemi të pranishëm në shumë zona të Shqipërisë dhe Kosovës, ku po zbatojmë projekte të ndryshme. Në të gjitha këto projekte japim perkushtimin, aftësitë dhe pervojën tonë.

Ne jemi duke kerkuar personel te kualifikuar ne fushen e ndertimit per projektet tona ne Shqiperi dhe Kosove.

Shoqeria “PE- VLA- KU” sh.p.k kerkon te punesoje 10 punetore, te cilet duhet te jene te gatshem te punojne ne Shqiperi dhe ne Kosove ne pozicionin e punes si:

  • Hekurkthyes (ne brigada ose individualisht)

 te cilet duhet te permbushin kerkesat si me poshte:

  1. Te kene te pakten nje vit experience pune, sipas pozicionit te kerkuar.
  2. Te jene te pergjegjshem ne pune.
  3. Aftesi per te punuar ne grup.
  4. Te jene te gatshem te nisen ne cdo kohe.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithë kandidatet e interesuar të dërgojnë CV-të e tyre në adresen [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit : +355 69 7085 825

Vetëm kandidatët që do të përzgjidhen për intervistë do të kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".