Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72731

Graphic designer

Tirane, Shqipëri 21-12-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Dizajner

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-12-2022

---

---


Përshkrimi

Neptun shpk është pjesë e Balfin Group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve Elektroshtëpiake.

Pozicioni: Dizenjues Grafik

Departmenti: Marketing

Vendndodhja: Zyra Qendrore

Përmbledhja e Pozicionit:

"Dizenjuesi grafik" është përgjegjës për përgatitjen e imazheve dhe gjetjen e një zgjidhje vizuale për të transmetuar mesazhet e ndryshme të fushatave promocionale, duke respektuar brandin e kompanisë, me impakt, me imagjinatë dhe vlere komerciale.


Detyrat

Detyra dhe pergjegjesi:

 • Është përgjegjës të krijojë imazhe vizuale dhe koncepte për broshura, flyer, katalogje, postera, PoP apo publikime të tjera duke punuar njëkohësisht me imazhe dhe fjalë;
 • Konceptimin, krijimin e materialeve ilustruese apo komunikimeve të ndryshme brenda dyqaneve si dhe jashtë tyre sipas vendeve, pozicioneve dhe hapësirave të krijuara;
 • Konceptimin e materialeve promocionale, për produkte/promocione/fushata etj;
 • Punimin grafik të materialeve promocionale;
 • Arkivimi elektronik i fotove dhe dosjeve të produktve, imazheve si edhe ruajtje e përditësim;
 • Arkivim elektronik i cdo projekti apo fushate tjetër të punuar sipas brandeve të ndryshme partnere të Neptun;
 • Të kontrollojë dhe të mbajë përgjegjësi për produktin final të dorëzuar për prodhim;
 • Të ketë njohje të materialeve të prodhimit si lloji i letrës, adezivit, forex etc;
 • Të respektojë/ruajë në cdo publikim përdorimin e logos Neptun, me rigorozitet sipas manualit dhe rregullave;

Kualifikimet

Kerkesat:

 • Minimumi 2 vjet experiencë pune në këtë profil;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese verbale dhe në shkrim;
 • Arsimi i lartë;
 • Aftësi të shkëlqyera për të punuar në grup;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
 • Njohuri shumë të mira kompjuterike;
 • Njohuri shume të mira të programeve Adobe Indesign, Illustrator dhe Photoshop;
 • Njohja e programeve te editimit te videove perben avantazh (Adobe Premiere Pro, After Effects);
 • Personalitet energjik dhe i/e vetëmotivuar;
 • Grupi Balfin ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita dhe vlerësimin e performances;
 • Të punojë në disa projekte njëkohësisht;
 • Të jetë proaktiv në prezantim e ideve të reja;
 • Përfshirje në zgjidhje problemesh komplekse;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë aplikimet duke aplikuar me poshtë.

 

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.

Profili i kompanisë: BALFIN Group, Balkan Finance Investment Group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Gjeografikisht, Grupi BALFIN është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnjë dhe Hercegovinë, Maqedoni Veriore, Mali i Zi dhe Holandë, me afërsisht 6’000 punonjës në total. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të patundshme, shitjet me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, logjistikën, etj. Grupi BALFIN po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe kontribuon në përmirësimin e jetesës së komuniteteve përmes zhvillimit ekonomik, prezantimit të ideve të reja, punësimit dhe investimeve sociale.

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Neptun shpk

 

“Neptun”, është kompania udhëheqëse në shitjen e produkteve elektronike në Shqipëri. Operon në një biznes ndërkombëtar në 4 vende të Ballkanit Perëndimor. Hyn në treg me anë të formateve moderne të shitjeve, duke iu ofruar konsumatorëve një gamë produktesh e shërbimesh të plota e gjithë përfshirëse.

Shtyllat më të forta ku mbështet strategjia e Neptun janë :


Neptun ndihmon njerëzit të përmirësojnë standartin e jetesës së tyre. Neptun sjell ndryshime pozitive për individët dhe familjet përmes gamës së gjerë të produkteve elektro-shtepiake; një rrjeti të konsoliduar shitjesh; mbështetjes së vazhdueshme nëpërmjet shërbimit si dhe punonjësve të kualifikuar e të përkushtuar.


INFORMACIONE KONTAKTI