Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Delta Home

Risia më e fundit nga Delta Group vjen më 28 Mars 2012, me brand-in e ri Delta Home, në zemër të Tiranës në zonën e ish bllokut. Delta Home sjell në Shqipëri ekskluzivitetin e tregtimit te markave më të mira ndërkombëtare për arredimin e ambjenteve tuaja, si: kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, poltrona, divane, dhoma për femije, zyra, studio dhe garderoba nga më klasikët tek më modernet. Delta Home i sjell të gjitha këto, ekskluzi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres Km1,5, Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-10-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Delta Home është pjesë e DELTA GROUP ku bëjnë pjesë kompanitë Deutschcolor, Delta Home,Thermoswiss, Dast dhe Delta. Delta Home sjell në Shqipëri ekskluzivitetin e tregtimit të markave me të mira ndërkombëtare, për arredimin e ambjenteve tuaja, si: kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, poltrona, divane, dhoma për fëmijë, zyra, studio dhe garderoba nga më klasiket tek më modernet.
Delta Home i sjell të gjitha këto, ekskluzivisht për ju, nga emrat më të njohur të arredimit si: Veneta Cucine, Pensare Casa, Novamobili, Visionnaire (Ipe Cavalli), Cantori, Cattelan Italia, Frighetto, Misura Emme, Domitalia, Dolfi, Dilazzaro, EMU, O&G, Volpi, Las Group, FAN Bugatti, Natuzzi etj.
Në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrës në ambjentin e punës.
Gjithashtu vlerësimi sipas një skeme motivimi/ bonuse, në referencë të performancës dhe vjetërsisë në punë janë një tjetër politikë sociale e grupit tonë.
Është kënaqësi për ne të mirëpresim kandidatë që na vlerësojnë dhe dëshirojnë të jenë pjesë e DELTA GROUP.

Për këtë, ju ftojmë të aplikoni për pozicionin: Graphic Designer

Kualifikimet

Kriteret që duhet të permbushin kandidatet:

  • Te kete perfunduar arsimin e larte
  • Te kete njohuri te avancuara ne Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign
  • Perben avantazh njohuria e Google Sketchup, 3ds Max ose programe te ngjashme 3D
  • I/E afte per te punuar ne grup Mosha 23-35 vjeç
  • Vendbanimi: Tirane

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Si të aplikoni: Për të aplikuar për ketë mundësi, ju lutem dergoni CV dhe dokumentat tuaja plotësuese, duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresën: [email protected]
Tel: +355682064624

Me miresjellje ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerezore, DELTA GROUP.
Tek ne CV-ja juaj eshte e sigurte dhe do te trajtohet ne konfidencialtet te plote.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".