Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi “Gjergj Fishta”, Tiranë, Shqipëri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 341 757
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-08-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Klimateknika kërkon të punësojë Grafik Design

Detyrat

 • Të zhvilloj materiale grafike print si broshura, fletëpalosje, katalogë e materiale të tjera të lidhura me brandin e shoqërisë, projektet/shërbimet, si edhe fushata specifike;
 • Të zhvilloj materiale elektronike si banera online, email marketing, grafika levizese, videoanimation dhe videographics;
 • Të përmirësoj dhe standardizoj brandin e shoqërisë në të gjithë materialet vizuale print dhe dixhitale;
 • Të zhvilloj materiale vizuale/video e materiale të tjera dixhitale në funksion të rrjeteve sociale të shoqërisë dhe projekteve;
 • Të mirëmbaj e website-t e shoqërisë, dhe rrjetet sociale dhe projekteve dhe te koordinoj proceset lidhur me rishikimin vizual/grafik të tyre;
 • Formulimi grafik i materialeve marketuese (detajet e paraqitjes së produktit )
 • Hanging card/ Labels/Blister Card/Inner box/Outer box (shipping marks)/Product Design;
 • Të zhvilloj dhe mirëmbaj strategjinë e prezencës së shoqërisë dhe projekteve në media sociale dhe platformat online, në të gjithë kanalet dixhitale;
 • Të planifikoj fushata dixhitale lidhur me promovim të website-ve të shoqërisë dhe projekteve duke planifikuar dhe monitoruar fushatat, emailet masive, reklamimet online, google adwords, etj;
 • Të mirëmbaj blog-s të shoqërisë dhe të pasuroj me informacion të vazhdueshëm mbështetur në një kalendar fushatash dhe në varësi të projektit/shërbimit;
 • Për personelin në varësi (nëse ka) ti mësojë proceset e punës dhe të kontrollojë performancën, rezultatet dhe të mbikqyrë sipas rastit kryerjen e detyrave përkatëse.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e lartë, preferohet Grafik Dizajner;
 • Eksperienca e ngjashme 1 vite, përbën avantazh;
 • Njohuri të shkëlqyeshme në Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop, Corel Draw, Micrososft Office (Word, Excel, Powerpoint) dhe Adobe (Aftereffects dhe Animate) si dhe softet 3D (3D max, Cinema 4D, Scetchup)
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe negociuese;
 • Të jetë i aftë të punojë në grup;
 • Të jetë energjik/e, të ketë iniciativë dhe kreativitet, të ofroj ide të reja në çështje të ndryshme lidhur me procesin e punës, dhe të ketë vëmendje të përkushtuar ndaj detajeve;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e Aplikimit:
Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV në adresën e e-mailit: [email protected][email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".