Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BUFALO

Bufalo

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Graphic Designer

Detyrat

 • Ndjek dhe mirëmban standartet e brandit të kompanisë.
 • Kryen dizajnimin e nevojave grafike të reklamave të ndryshme në gazetë, outdoor, volant, catalog, postera, etj.
 • Mirëmban lidhjet me kompanitë e printimit dhe prodhimit si dhe me agjensitë e reklamave për sigurimin e standarteve teknike dhe të brandit.
 • Jep input kreativ dhe realizon fushatat e reklamave, promovimeve të ndryshme etj, me iniciativën e vet dhe në bashkëpunim me instance të tjera të shoqërisë.
 • Zhvillon dhe përmirëson logo, manual të brandit etj.
 • Kryen të gjitha dizajnimet grafike të shoqërisë.
 • Bën update të informacioneve aktuale ne website.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar arsimin e larte.
 • Te kete eksperience ne nje kompani te ngjashme jo me pak se 2 vite;
 • Te kete njohuri per programet Photoshop, Illustrator, Correl, After Effects, Adobe Audition, InDesign, Adobe Premiere Element;
 • Photoshop Elements;
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze;
 • Te jete kreativ.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese mendoni se i permbushni kriteret e mesiperme mos nguroni te aplikoni me CV ne adresen e emailit: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".