Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Piattaforma62

Piattaforma62

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr Adi Bej Toptani, Valias Kamez
  • Kamëz, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0692073186

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-10-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Piattaforma 62 kompani e specializuar ne prodhimin e konfeksioneve, dhe me veprimtari ne fushen e perpunimit aktiv (Fason) kerkon te punesoje Grafist/e Tekstili

Kualifikimet

  • Te kete njohuri shume te mira kompjuterike
  • Te njohe programin autocad 
  • Te dije te perdore ploterin per stampimin e grafikave
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese; I/e orientuar drejt arritjes së rezultateve në punët në grup.
  • Të jetë energjik/e, të ketë iniciativë dhe kreativitet

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".