Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Alpha-Soft

Alpha-Soft ka zhvilluar kompetencat e saj në mënyrë të mirëfilltë kryesisht në disa fusha specifike siç janë Software, Networking, zhvillimin e aplikimeve Web dhe manazhim të dhënash. Pikat kyçe të Alpha-Soft janë:

 • Kujdes dhe vëmendje në mënyrë konstante ndaj Klientit
 • Standarte të larta të cilësisë në shërbime
 • Burime konstante të teknologjive informatike nga më të rejat dhe aplikimet e tyre për...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana 1001 , Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

  Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-08-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

GRAPHIC DESIGNER ALPHA SOFT kërkon Graphic Designer me eksperiencë, për punë me kohë të plotë .

Kandidati duhet të zotërojë programet: Adobe Indesign CC, Adobe Photoshop CC, Adobe Ilustrator CC     

Detyrat

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË KRYESORE

 • Zbaton planin ditor të punës.
 • Ideon fushata në Marketing në bashkëpunim me Departamentin e Marketingut.
 • Zbatimi i koncepteve të paracaktuara grafikisht.
 • Përshtatje vizuale.
 • Formulim grafik i materialeve marketuese për klientët dhe shoqërinë.
 • Formulim grafik i dokumentave të brendshëm të shoqërisë, materialeve promocionale.
 • Krijim dizajni për faqe interneti sipas kërkesave të shoqërisë.

Kualifikimet

 KUALIFIKIME TË NEVOJSHME

 • Formimi Profesional:
 • Diplomë Universitare dhe kualifikime të fushës.
 • Mbi 3 vjet Eksperiencë pune si Grafist.

AFTËSI TË TJERA

 • I pajisur me aftësi të mira organizative dhe bashkëpunim te ngushtë me departementet e tjerë.
 • Etikë të lartë komunikimi me kolegët.
 • I përkushtuar për të dhënë maksimumin në detyrat që i caktohen si dhe për të thelluar njohuritë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

PËR TË APLIKUAR PËR KËTË POZICION: Dërgoni CV-në tuaj (me fotografi) dhe portfolio te puneve tuaja në: [email protected]

Vizitoni www.alpha-soft.al për më tepër informacion.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".