437 Punë aktive

92438 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ISDC

I.S.D.C – “International Service & Development Corporation” është një kompani me eksperince shumë vjecare ne Europe e cila vepron në fushën e ndërtimit.

Objekti i kompanise eshte te huajzoje ose te mbledhe para nepermjet kredive afatgjata apo afatshkurtra, obligacioneve, te shese, te hipotekoje, te jap me koncension, menaxhoje, ndertoje, zhvilloje etj.

Dëshira e kompaisë për tu shtrirë akoma dhe më tej bëri që...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Re. Rruga e Durresit, ish Uzina Tirana.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355696029920
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-03-2018 edhe 225 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania ISDC me dege ne Shqiperi kerkon te punesoje Asistente Administrative!

Detyrat

- Koordinimi midis Administratorit / CEO dhe departamenteve te tjera të kompanisë.
- Ndjekja e te gjitha detyrave operacionale të menaxhimit të përditshëm të kompanisë.
- Ruajtja dhe arkivimi i dokumentacionit lundrues brenda dhe jashtë kompanisë.
- Përgatitja dhe administrimi i regjistrave të ndryshem.
- Mbajta e dokumentacioneve që i ngarkohen ti ruajtur apo për ti dërguar.
- Ndjekja e kontratave me partnerët dhe organizatat: kombëtare dhe ndërkombëtare.

Kualifikimet

- Minimum 2 vjet përvojë ne pozicion të ngjashem.
- Diplomë të shkollës së larte.
- Njohuri të mira të gjuhës angleze me shkrim dhe në të folur.
- Njohuri të mira të programeve kompjuterike: MS Word, Excel, Internet, E - mail, etj.
- Aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkëpunimi.
- Aftësi për të punuar në grup
- Përkushtim, këmbëngulje, ambicie, korrektësia, dëshira për të investuar në trajnimin profesional.

Shënime

Te interesuarit te dergojne CV bashkangjitur me foto nepermjet Duapune ose ne adresen [email protected]

Suksese!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë