Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Capital Group

Capital Group eshte krijuar ne Shtator 2016. Nje kompani qe operon ne fushen e Trading Online si forex dhe Binary Options ne bashkepunim me kompanite me ne emer ne Europe te kesaj fushe. Puna jone bazohet ne nje grup shum dinamik dhe profesional me qellim arritjen e nje sherbimi sa me perfekt per klientin dhe per te siguruar ambiente mjaft bashkohore per punonjesit tane.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Ruga "Emin Duraku"
  • Tiranë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355697723001
Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 04-04-2018 edhe 167 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
CRM - Menaxhimi i marredhenieve me klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-04-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Jemi në kërkim te Account Manager me përvojë Opening minimalisht 3 muaj telesales. Preferohet me experience Forex / Optione Binarie. Eshte nje mundesi per te gjithe për te patur sukses dhe rritje profesionale dhe mbi te gjitha rritje ekonomike. Jemi në kërkim te personave dinamike me një dëshirë për të punuar dhe fituar. Rrogat me te larta ne tregun Shqiptar.

Detyrat

1-Te jete i afte per te punuar ne grup duke mbeshtetur skuadren e Opening.
2-Te jete pergjegjes per zhvillimin e punes ne arritjen e objektivave.
3-Te informoje klientet mbi procedurat dhe t'iu jape atyre informacionin e nevojshem.
4-Raportimi i problemeve te ndryshme.
5-Respektimi i standarteve dhe rregullave te kompanise.
6-Te ece ne nje linje me misionin dhe vizionin e kompanise.

Kualifikimet

1-Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe prezantimi.
2-Aftesi per te punuar ne grup, per te drejtuar dhe marre pergjegjesi.
3-Aftesi te shkelqyera te njeres nga keto gjuhe: italiane, spanjolle dhe angleze.
4-Aftesi bindese dhe menaxhimi te marredhenieve me klientin.
5-Te kete njohuri kompjuterike.
6-Minimumi 3 muaj eksperience pune.
7-Diploma e Bachelor perben prioritet.

Shënime

Nese deshironi te keni te ardhura te njejta me pagat europiane dhe te investoni ne te ardhmen dhe punen tuaj atehere jeni te mirepritur te aplikoni.
Cel: +355 697723001
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. Hoxha Tahsim, Pallati i Ri Nr.11, (prane BKT)

Ju faleminderit!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë