Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
REPORT TV

Report TV dhe Shqiptarja.com. eshte nje TV dhe portal profesional i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Bota.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 47560 Gazetare

Gazetar
Tirane, Shqipëri 17-08-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Gazetar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 Vendi i punes prane si Gazetare   : REPORT TV dhe SHQIPTARJA.COM   Report TV dhe Shqiptarja.com. eshte nje TV dhe portal  profesional i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Bota, Aktualisht jemi ne kerkim te nje Aa me shume gazetar/e, e/i cili do te punoje prane ambienteve tona ne qytetin e Tiranes.

Detyrat

 • Pergatitja e artikujve qe jane me interes per lexuesit tane;
 • Publikimi artikujve ne websajt (Wordpress) dhe shperndarja e tyre ne rrjetet sociale;
 • Zhvillimi i intervistave;
 • Angazhimi ne planifikimin e permbajtjes;
 • Bashkepunimi me te gjithe organiken e kompanise.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar arsimin e larte ( Gazetari).
 • Te kete minimumi 4-5 vjet eksperience 
 • Te kete aftesi shume te mira organizuese, planifikuese.
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi.
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe te gjuhes italiane.
 • Te kete njohuri ndaj audiences dixhitale, duke perfshire edhe aftesinë per te krijuar lajme dhe raporte permes mediave sociale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese mendoni se i plotesoni kerkesat dhe kualifikimet e mesiperme, dhe nderkohe ju karakterizon deshira per te mesuar, punuar dhe permiresuar, mos hezitoni te dergoni CV tuaj ne : [email protected]   [email protected] 
Tel :0692053122 tel: 0698596356    


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".