Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Wedevit

The innovation process is always complex and requires to be carefully managed in all its steps. There are many variables that come into play in determining the real usefulness and effectiveness of a new solution and, precisely for this reason, it is essential that the idea is assessed on the basis of a correct analysis of the company's business needs.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Wedevit kerkon per nevojat e saj nje Programues fullstack React/NodeJS me eksperience.

Detyrat

Aplikantet duhet te permbushin kerkesat e meposhtme:

  • Te kete eksperienc si developer fullstack 2+ vite.
  • Te kete njohuri shume te mira ne React dhe menaxhimin e stateve me Redux .
  • Te kete njohuri shume te mira ne NodeJs .
  • Te jete i afte te krijoj nderfaqe profesionale me librarine Material-UI .
  • Te kete njohuri ne databazat NoSql (Firebase, mongoDb) .
  • Te jete i afte te bej deploy nje projekt ne google hosting

Kualifikimet

Aplikantet preferohen te ken njohuri ne:

Njohuri ne DevOps per build/deploy te aplikacioneve Firebase in-app messaging Google cloud functions Optimizime te performances te aplikacioneve

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Wedevit ofron kushte shume te mira pune si dhe fleksibilitet ne orare.

Per me teper informacione dhe per te derguar aplikimin tuaj, shkruani ne [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".