Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Inspire 11

Inspire 11 The 11 in our name is significant in that it represents going above and beyond expectations…in everything we do. Our focus is on the perfect alignment of our proven, talented consultants with your most strategic and innovative initiatives. We help our clients by altering the DNA of companies to break down barriers so that everything (and everyone) is integrated and works together beautifully. We help companies bec...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 13-10-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tanimë jemi kompania nr. 10 për nga rritja në të gjithë Shtetet e Bashkuara të Amerikës, (Inc. Manazine), nga 5000 të ndryshme. 
Kompania nr. 1, si vendi më i mirë për të punuar! Crain's Chicago Business!

Inspire11 është në kërkim për:

 • Full Stack Developer (2 pozita)

Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Të komunikojë direkt me klientë në SHBA. 
 • Të mund të adaptohet në ndërrimin e teknologjive. 
 • Të ketë një bashkëpunim të mirë me të gjithë anëtarët e ekipit. 
 • Të mund të ndihmojë në vleresime të anëtarëve të ri në ekip, si dhe në zhvillimin e tyre.

Kualifikimet

Aftësitë:

 • Përvojë në zhvillimin e aplikacioneve me: Java/JavaScript, J2EE, EJB, XML, Web services (SOA) and HTML.
 • Aftësi në Front-End (HTML, CSS, JS). 
 • Aftësi në Back-end (PHP, Java, .NET). 
 • Njohuri të larte të gjuhës Angleze. 
 • Të demostrojë aftësi të punojë me kolegë nga lokacione të ndryshme. 
 • Të ketë shkathtësi të shkëlqyeshme verbale, te shkruar, ndërpersonale, organizative dhe të menaxhimit të kohës.

Shënime


Apply Here:

https://boards.greenhouse.io/inspire11/jobs/4131267002?t=34d62c8c2#app

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".